ВКонтакте   Facebook

ПРО ІНСТИТУТ

АБІТУРІЄНТУ

Історія Конотопської філії МАУП

Життя людини, міста, країни завжди сповнене несподіванок і сюрпризів. Так, ніби звичайний передостанній рік минулого століття став доленосним в історії освіти Конотопщини. Саме 10 жовтня 1999 року районне місто Конотоп стало рідною домівкою  ще одному молодому пагінцю, щедро випущеному древом знань Міжрегіональної Академії управління персоналом...

Конотопська філія МАУП має свою неповторну історію. Глибоко пустила вона свої коріння в благодатній Конотопській землі, пишні віти прикрашають її сучасні досягнення.

А починалося все зі створення Конотопського відділення Сумської філії, на базі якої стартував економіко-правовий технікум. Викладацько-педагогічна діяльність набирала нових обертів, відділення поширювало сферу своїх послуг – абітурієнтам були запропоновані нові спеціальності: «Соціологія», «Економіка та підприємництва». Тож не дивно, що перший рік ХХІ століття означився новою приємною подією: 8 жовтня 2001 року Конотопське відділення отримало статус відокремленого структурного підрозділу.

Технікум, відділення, філія – це ті непрості етапи, ті сходинки, якими піднімався, зростав, мужнів навчальний заклад.

Нині в Конотопській філії МАУП навчається на заочній і денній формах близько 250 студентів, діє потужній професорсько-викладацький склад. Методична, викладацька і наукова робота філії керується кафедрами гуманітарних, економічних і соціальних дисциплін. Кадровий склад навчального підрозділу має постійну підтримку з боку центрального офісу Академії: спільна праця з професорами м. Києва допомагає як студентам (лекції, практичні заняття, екзамени), так і викладачам (консультації, дискусії, зустрічі).

Слід наголосити, що викладацький колектив Конотопської філії – це здоровий, міцний організм, який не схилився перед труднощами перехідного періоду, який долає проблеми економічного характеру нині, який виробив вже справжній імунітет до різного плану негараздів і впевнено працює на майбутнє. Мета цієї діяльності – всебічний розвиток духовного та інтелектуального потенціалу вихованців.

Стаціонарна форма навчання займає все більш активну позицію. Студенти філії беруть активну участь у науковій роботі молоді м. Конотоп. Роботи представників КФ МАУП представлені серед наукових доповідей студентів і викладачів на науково-методичних конференціях у вищих навчальних закладах Конотопа.

Особливої уваги заслуговує суспільно-корисна діяльність студентського і викладацького колективів Конотопського структурного підрозділу. Активна і результативна громадська робота охоплює все більшу сферу діяльності. Професійна допомога працівникам відділення реабілітації дітей-інвалідів територіального центру м. Конотоп з питань підготовки і організації різноманітних заходів для дітей даного центру; робота з дітьми спеціалізованої школи-інтернату; добровільна фінансова допомога дітям міського притулку для дітей-сиріт і дітей, чиї батьки позбавлені батьківських прав; синівська турбота і допомога у хазяйських справах пенсіонерам, інвалідам, людям похилого віку – ось далеко не повний перелік справ волонтерської діяльності студентства філії.

КФ МАУП має і свої традиції. Так, вже регулярними стали зустрічі з випускниками закладу. Лірично-хвилюючі і патріотично-піднесені, ці «родинні» свята посилюють зв'язок між випускниками філії і нинішніми студентами, допомагають останнім глибше зрозуміти суть обраної професії, встановлюють доброзичливі стосунки між навчальним закладом і підприємствами міста.

Слід зазначити, що в регіональному підрозділі щомісячно проводяться Дні відкритих дверей, на яких всебічно висвітлюється навчальна, наукова і виховна робота навчального закладу. Наявність великої кількості присутніх свідчить про неабияку зацікавленість громадськості міста роботою Конотопської філії.

Конотопська філія – це одна велика родина, де викладачі й студенти пліч-о-пліч навчаються і навчають, витримують удари долі і святкують перемоги, розділяють навпіл радощі й печалі, де кредо життя висвітлено раз і назавжди:

«Ми маєм право вчитися в МАУПі
І здобувати тут скарби-знання.
Ми будемо триматися укупі,
Щоб захищати ці свої права».